Přepravky na pivo.

Služby


Pivo je jedinečným nápojem pro spoustu lidí. Můžete si na něj zajít do hospody, restaurace i baru. Nebo si ho můžete koupit přímo k vám domů. Pivo se skladuje ve více formách, které můžete doma mít. Rozhodně si domů málokdo nechá dovést přímo od pivovaru bečku s pivem. Ano existují i malé bečky, ale málokdo má doma pípu s chladícím zařízením. Bečky se kupují, když máte nějakou velkou rodinou oslavu nebo akci. V tom případě to má rozhodně smysl, víte, že se pivo vypije, ale není to na to, když máte chuť na jedno pivo.

plastová přepravka na 10 piv

Pivo si můžete domů koupit v plastovém, skleněném nebo plechovém provedení. Některé dávají přednost sklu a plechu. V pet lahvích moc druhů piva nenajdete. Většina se k plastu neuchyluje. Dávají přednost hlavně sklu. Sklo můžete koupit jednotlivě nebo po více kusech v přepravkách. Existují různé plastové přepravky. Můžete si vzít klasický kastl nebo zvolit i menší provedení. Někteří lidé celý kastl nevypijí a proto hledají menší možnost. Jiní naopak berou i dva kastly navíc, aby nemuseli stále běhat do obchodu. Když si každý večer dají sedm a více piv opravdu se vyplatí vzít toho víc. Tomu se říká alkoholismus a má ho spousta lidí, aniž by si to chtěli připustit.

plastová přepravka na 10 piv

Pro ty co se uspokojí s jedním kouskem na den, je zbytečné brát celý kast, je lepší využít plastovou přepravku na 10 piv schoellerallibert.com. To vám bohatě postačí a krásně si budete moci pivo odnést a nemusíte ho tahat v plátěné tašce po jednom a cinkat jedno o druhé. V přepravci budete mít aspoň nějakou bezpečnost před rozbitím. Plastové přepravky nebo kastly jsou na to skvělé. Každá láhev je od sebe oddělena a nemůže se stát, že by se vzájemně dotýkali. Teď už je na vás jaké balení zvolíte, jestli větší nebo menší. Nebo se rozhodnete pro plechovky, které jsou v balení po šesti kusech? Je to jen na vás, kterou variantu máte nejraději.