Zábava

Zábava

Zábava je činnost, kterou děláme ve volných chvílích. Většinou je to taková činnost, která je pro více lidí, společně je baví a mají z ní radost. Zábava může být jak dobrá, tak naopak i špatná kterou bychom už mohli i nazvat jako šikana, ale ten, kdo šikanuje, by tuto činnost mohl označit jako svoji nejoblíbenější zábavu.

dětské přátelství

Jako dobrou zábavu můžeme nazvat nějakou party, akci anebo oslavu. Na tuto akci se většinou vždy sjede více lidí a společně tvoří tým, kdy si povídají o hezkých, zajímavých i hnusných věcech ale vždy to doplní o něco vtipného a všichni mají radost z toho, že na tu akci přišli, protože je na ni obrovská zábava. Někdo je vtipný, někdo ještě vtipnější ale důležité je, že se všichni baví. Takhle nějak vypadá správná zábava.

Zábavu si mezi sebou dělají i zvířata, aby se nenudili. Bez jejich zábavných kousků bychom se dnes snad ani neobešli a díváme se na ně vždy když máme špatnou náladu. Zvířata sice nechápou, proč mi se jim smějeme, ale dělají to.

Špatná zábava je ta nejhorší. Většinou je to taková zábava, že někdo někomu něco dělá jen kvůli tomu, aby mu ublížil anebo mu něco poškodil. Protože proč se nesmát cizímu neštěstí. Jedním například je, že někdo naschvál vezme nějaké kameny a naschvál to někomu začne házet a dělá to tak dlouho, dokud se okno nerozbije. Celou dobu se tomu jen směje a netuší, že kvůli němu budou mít ostatní lidé starosti, aby to rozbité okno opravili. Posmívání a nevhodné urážky patří do té špatné zábavy, protože mezitím co někdo se baví nad tím, že někomu nadává a je na něj hnusný ten na koho to je směřováno je na tom hodně špatně a určitě se mu to nelíbí.
foukání bublin

Jsou také známy případy, kdy si někdo jako špatnou zábavu vybral to, že svému sousedovi povolil šrouby u auta a za to, že mu to soused odšrouboval tak mu za to podpálil celý dům. Toto je už hodně brutální zábava a tomuto se snad ani nemohou smát, jak je to strašná věc toto už je spíše tomu sousedovi msta za něco, co provedl.

Pokud si vybereme dobrou zábavu, tak je to skvělá věc ale pokud to někdo přežene a je z toho špatná zábava, tak to je příšerné.

4/5 - (3 votes)